Vítejte! Právě jsme zahájili prodej speciálního krmiva pro Vaše pejsky a kočičky!

O KRMIVU BARDOG

80 LET FINAL

Granule Bardog – záruka nejvyšší kvality na trhu

Granule Bardog se řadí mezi absolutní špičku ve světě krmiv.

Krmivo podléhá řadě laboratorních analýz a výzkumů. Moderní výrobní závod se řídí nejvyššími normami na kvalitu – GMP a IFS. Při výrobě jsou použity pouze nejčistší přírodní suroviny.

Jedinečné technologie výroby.

V naší moderní kuchyni navržené pro šetrné zpracování Vám zajistíme čerstvost a chutnost ve všech granulích pro Vaše mazlíčky.

U granulí Bardog je tuk vpravován rovnoměrně do celé granule a ne nástřikem jak je to běžné a tím nemá granule na povrchu tukový povlak a nedochází ke žluknutí krmiva. To zaručí vyšší chutnost granulí a pes netrpí průjmy.

 

Suroviny nejvyšší kvality

Veškeré suroviny jsou 100% přírodní. Vzorky vstupních surovin jsou uloženy až tři roky.

Dodavatelé surovin jsou pečlivě vybíráni a sledováni dle přísných kritérií.

Ve složení nenajdete pšenici, sóju ani krev. Veškeré granule jsou bez GMO – geneticky modifikovaných organismů.

Masový podíl je ve formě vysoce kvalitní masové moučky. Oproti čerstvému masu, které obsahuje až 70 % vody je koncentrace živin několikanásobně vyšší.

Věděli jste, že 20 % masové moučky v krmivu = 72% čerstvého masa?

Garance trvanlivosti až 18 měsíců.

 

Z ČEHO GRANULE BARDOG VYRÁBÍME?

Hlavní složky:

 

Dehydrované kuřecí maso

  • Vynikající zdroj přirozené výživy všech psů.
  • Lehká stravitelnost a vysoká využitelnost živin. Vysoký obsah fosforu a vápníku a nízký obsah popelovin.

 

Dehydrované maso z lososa

Rybí maso je zdrojem fosforu, draslíku, vápníku, železa, jódu a selenu. Díky nízkému obsahu sodíku se granule s rybím masem uplatňují v dietním stravování (sodík zadržuje vodu v těle). Podíl sodíku a draslíku je významný z hlediska prevence kardiovaskulárních onemocnění. Podporuje růst a hojení chrupavčitých tkání.

 

Dehydrované jehněčí maso

Obecně je velmi dobře stravitelné a doporučuje se tak při dietách a při alergiích na ostatní masa. Je hypoalergenní a pozitivně ovlivňuje hladiny cholesterolu, takže je velice vhodné pro pejsky se srdečními a cévními problémy. Menší obsah taurinu v jehněčím je kompenzován přidáním taurinu do receptury granulí.

 

Dehydrované srnčí maso

Obsahuje větší množství bílkovin a menší množství tuku, takže je vhodné při dietách. Je vysoce stravitelné, chutné a bohatší na minerální látky – železo, draslík, fosfor a vitamíny skupiny B

 

Dehydrované krůtí maso

Obsahuje vysoké množství bílkovin s minimem tuků a patří mezi nejdietnější masa. Je vysoce stravitelné a má příznivý obsah minerálních látek, zejména železa, fosforu, zinku, sodíku, draslíku a vitamínů skupiny B. Krůtí maso navíc obsahuje esenciální aminokyselinu tryptofan ve velkém množství.

 

Dehydrované králičí maso

Vynikající zdroj bílkovin, lehce stravitelné, nejpřirozenější potrava. Nejsou známi alergie na králičí maso.

 

Rýže

Je v prvé řadě zdrojem energie – sacharidů (uhlohydrátů) i rostlinných bílkovin a malého množství tuků s vynikajícím složením aminokyselin. Rýže je v dietologii psa nenahraditelná, je to imunologicky nejlépe přijímaná surovina, zároveň výživově velmi hodnotná.

 

Brambor

Pro některé psí jedince, zvýšeně citlivé na obiloviny, jsou krmiva z této skupiny celoživotní. Použití brambor umožnil až současný vědecký a technologický pokrok. „Obyčejně“ uvařené brambory psovi působí trávicí obtíže. Současnými technologiemi do krmiv zapracované brambory mají za působení vysokých teplot a tlaku předzpracované škroby (svou hlavní součást) tak, že jejich hodnota se dokonce blíží stravitelnosti čistých živočišných bílkovin.

 

Zelenina

Bohatý zdroj vitamínů. Díky vysokému obsahu vlákniny pomáhá s trávením a podporuje peristaltiku střev.

 

Kukuřice

Po rýži druhý nejvhodnější rostlinný zdroj energie a bílkovin, s poměrně vysokou stravitelností. V krmivech je ceněna i chutnost kukuřice v porovnání s jinými obilovinami. Kukuřičný olej obsahuje kyselinu linoleovou a esenciální mastné kyseliny, které mají vliv na zdraví kůže a srsti psa. Kukuřičné oleje jsou také zdrojem omega mastných kyselin, které tak nejsou třeba dodávat uměle. Kukuřice obsahuje i vysokou hladinu minerálů a další biologicky aktivní látky.

 

Kuřecí tuk

Všechny tuky jsou nositelem chuti a jsou velmi dobře využitelné. Obsahují asi dvojnásobné množství energie než uhlohydráty nebo bílkoviny a přinášejí psovi pocit sytosti po nakrmení. V tucích se rozpouštějí vitamíny a dodávají organismu esenciální mastné kyseliny.

V nejkvalitnějších krmivech jsou tuky ošetřeny tokoferoly (antioxidačním vitaminem E) a kyselinou askorbovou (vitaminem C).

 

Řepné řízky

Zajišťují lepší trávení a určují nepáchnoucí a snadno formovanou stolici zvířete. Podporují peristaltiku a detoxikaci organismu.

 

Lněné semínko

Vynikající zdroj omega mastných kyselin pro kvalitní stav srsti a kůže. Povzbuzuje imunitní systém, léčebně se používá jako zdroj slizových látek při zánětech žaludku a střev. Uklidňuje trávení, ochraňuje povrch střeva při podráždění.

 

Kvasnice

Sušené pivovarské kvasnice jsou zcela přírodním produktem, obsahují vitamíny skupiny B, vysoce stravitelné bílkoviny, minerální látky a další biologicky aktivní látky. Mají pozitivní vliv na kvalitu kůže a srsti.

Vysoký obsah všech esenciálních aminokyselin.

 

Chondroprotektiva

Chondroitin a glukosamin

Látky podporující pohybový aparát jsou ve vyšším psím věku nepostradatelné. Právě glukosamin a chondroitin obsažené zejména v želatinové složce snižují opotřebení kloubů, mají pozitivní vliv na celkovou hybnost, snižují bolestivost a riziko následného zánětlivého procesu.

 

Lecitin

Lecitin má vliv na usazování tuku v cévách díky své emulgační schopnosti, příznivě ovlivňuje hladinu cholesterolu v krvi a zabraňuje arteriosklerose. Lecitin rovněž bojuje proti tvorbě žlučových kamenů, blahodárně působí při kožních potížích.

 

Karnitin

Karnitin zintenzivňuje spalování tuků. Váže na sebe mastné kyseliny obsažené v tucích a napomáhá jejich přeměně na energii.

 

Trvanlivost 18 měsíců na naše krmivo

Proč má krmivo BARDOG 18 měsíců trvanlivost a ostatní krmiva 12 nebo 8 měsíců. Je to o kvalitě surovin přírodních konzervantech a o čistotě.

 

VYSOKÁ KVALITA JE GARANCÍ KRMIVA BARDOG

NAŠE KRMIVO NEOBSAHUJE GENETICKY MODIFIKOVANÉ SLOŽKY

 

  • ​NAŠE RECEPTURA NEOBSAHUJE ŽÁDNOU PŠENICI, SOJU NEBO KREV
  • ​VÝROBCE MÁ VÍCE JAK 80 LET ZKUŠENOSTÍ S VÝROBOU KRMIV
  • Krmivo BARDOG a jeho výrobce se řadí mezi světové špičky ve výrobě krmiva.

 

Krmivo nemusí byt drahé, aby bylo kvalitní. 

Zkuste to a uvidíte sami, že krmivo BARDOG je správná volba.